Stavební pozemek – zahrada 941m2 na prodej

Pana Stourace jsme potkali pred par lety, jeho profesionalita nas velice oslovila. Vedeli jsme, ze muze byt vhodny makler...

Lukáš Hanušovský
Hodnocení 10/10
starstarstarstarstarstarstarstarstarstar

Jak jsme pomáhali

Hledáte unikátní místo pro Váš budoucí nový domov? Chcete dobře investovat Vaše peníze? Toužíte po krásné, prostorné, slunné zahradě? Pak je tento pozemek Za Humny v Moravanech o celkové rozloze 941m2 přímo pro Vás. Takřka rovinatá parcela má uliční šíři přes 16bm a délku více jak 57bm. Celý pozemek je oplocený s velkou vstupní bránou pro pohodlné vjezd a parkování. Zahrada je krásně členitá s prostorem pro zázemí, posezením u ohniště, pěstění, volné aktivity a hlavně užívání si života na svém pozemku. Jsou zde původní i nové ovocné stromy, skromná vinice, ovocné i okrasné keře, majestátní smrk pro dostatek stínu v parných měsících. Na uskladnění nářadí nebo posezení v nepříznivém počasí je zde maringotka z V3S. Venkovní suchá toaleta je samozřejmostí. Pozemek leží na zastavitelné ploše Z11 - bydlení v rodinných domech a nad rámec platného územního plánu jsou zde navrhovány plochy bydlení v této lokalitě „Za Humny“. Plánuje se napojení lokality na místní komunikační síť (využití polní cesty ve vlastnictví obce a části účelové komunikace k drůbežářskému závodu pro místní komunikaci s napojením nové výstavby na veřejnou technickou infrastrukturu. Řešení odpadních vod na vlastním pozemku, přípojka vodovodního řádu v blízkosti 13,5bm a antoníček elektřiny je u sousední parcely. Možné financování hypotékou, se kterou Vám rádi pomůžeme. Těšíme se na Vás.

Vyjádření prodávajícího

Pana Stourace jsme potkali pred par lety, jeho profesionalita nas velice oslovila. Vedeli jsme, ze muze byt vhodny makler na prodej naseho pozemku. Myslim si, ze ocekavani splnil a rekl bych, ze i predcil, pristup k praci, pratelske jednani, metodika prodeje, pravni zajisteni i uprimnost k nam a kupujicim. Vedeli jsme, ze chceme byt otevreni a jsme radi, ze jsme mohli byt transparentni vuci kupujicim. Rozhodne bych pana Stourace a jeho tym doporucil.

Zjistěte tržní cenu své nemovitosti

odhad máte zdarma

    *povinné údaje

    Odesláním zprávy berete na vědomí zpracování osobních údajů

    WordPress Image Lightbox Plugin