Prodej mezonetového bytu 2+1 po rekonstrukci

Velká spokojenost s týmem pana Štourače. Rychlé a profesionální jednání. Od první schůzky jsme si již nemuseli nic hlídat a vším nás...

Dušan Mička
Hodnocení 10/10
starstarstarstarstarstarstarstarstarstar

Jak jsme pomáhali

Hledáte slunný a modernizovaný byt kam je možné se ihned nastěhovat? Je pro vás důležité, aby parkování pro vás bylo přímo před domem a výhled z bytu byl do zeleně a přírody? Chcete bydlet v klidné ulici s dobrými sousedy a zastávku MHD mít 5 minut chůze od domu? Pak je tato nabídka atypického mezonetového bytu přímo pro Vás. Byt je umístěn částečně v 1.NP a 1.PP cihlového domu, který byl v letech 2015-2016 modernizován. Hlavní obytná část bytu se nachází ve zvýšeném přízemí a celý byt prošel před rokem 2015 modernizací. Ta zahrnovala nové rozvody elektřiny, vody, topení, novou koupelnu, toaletu, kuchyňskou linku se spotřebiči a vlastní plynový kotel pro vytápění a ohřev vody. Velmi nízké náklady na bydlení celkem včetně plynu, elektřiny a FO 2.350,- Dispozice: 1.NP: předsíň 6,36m² , interiérové schodiště 3,42m² , koupelna 4m², kuchyně 12,18m² , pokoj 21,62m² = 47,58m² 1.PP: pokoj 19,8 m² , toaleta 1m² , podesta 1,3m ²= 22,1m², Sklep 3,75m² Pohodlné parkování přímo před domem a skvělá dostupnost MHD zajištěna díky dopravnímu spojení jen 5 minut pěšky od domu. V blízkosti veškerá občanská vybavenost, několik obchodu a supermarketů, park s dětským hřištěm, tenisové kurty a bazén. V blízkosti je i cyklotrasa, vedoucí od Bílovic nad Svitavou, až po Olympii. Škola, školka, zdravotnické zařízení, pošta, výborné restaurace a vyhlášená cukrárna je samozřejmostí. Splňte si sen a dohodněte si vhodný termín prohlídky Vašeho nového bydlení nebo skvělé investice, které se konají tento čtvrtek 3.6.2021 v čase od 15:00 - 18:00 hod. Těšíme se na Vás. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem se kterým vám rádi pomůžeme. Energetický štítek se zpracovává, proto uvedená hodnota je pouze orientační.

Vyjádření prodávajícího

Velká spokojenost s týmem pana Štourače. Rychlé a profesionální jednání. Od první schůzky jsme si již nemuseli nic hlídat a vším nás tým provedl.

Zjistěte tržní cenu své nemovitosti

odhad máte zdarma

    *povinné údaje

    Odesláním zprávy berete na vědomí zpracování osobních údajů

    WordPress Image Lightbox Plugin