Prodej bytu 2kk 49,5 m², prostorná lodžie, krásný výhled do parku

Pan Štourač je naprostý profesionál znalý své profese. Naprosto detailně nás seznámil s postupem prodeje a přesně podle toho proběhla...

Vladimír Malčík
Hodnocení 10/10
starstarstarstarstarstarstarstarstarstar

Jak jsme pomáhali

Hledáte Váš nový byt nebo skvělou investiční příležitost? Máte rádi přírodu, sport, skvělou občanskou vybavenost a dopravní dostupnost do centra Brna, tak i na brněnský okruh nebo D1? Pak tato nabídka je přímo pro Vás. Prostorný byt je umístěn ve 3.patře v druhé polovině panelového domu a je vzdálen od schodiště a výtahu. V bytu je díky tomu naprostý klid. Jeho aktuální stav je udržovaný s původním jádrem. Nabízí se tak možnost úpravy, dle vlastních požadavků, včetně možné dispoziční změny. V bytě naleznete dostatek úložné místa, díky upravené a prostorné šatně. V prosinci 2020 proběhla modernizace okenní zdi a výměna okna k lodžii. Dispozice bytu je 2kk s celkovou užitnou plochou (49,5 m²) a tvoří ji: zádveří s chodbou 3,1m², samostatný pokoj 9,7m², obývací pokoj s kuchyňským koutem 17,4m² + 4,2m² a vchodem na opravdu prostornou lodžii 5,6m² s pěkným výhledem do zeleně a parku, šatna 3,7m², komora 1m², koupelna 2,8m², samostatná toaleta 1m². K bytu náleží sklep 1m² a je možno využít i společné prostory domu - kočárkárnu. Skvělé jsou i nízké měsíční náklady na bydlení: aktuálně pro dvě osoby 3.502,- Kč. Dům je průběžně modernizován a aktuálně probíhá zateplení čelní a zadní stěny domu s novou fasádou. Boční štíty, jsou již revitalizovány v roce 2010. Stejně tak i nová střecha se zateplením a plastová okna. Skvělá lokalita, díky veškeré občanské vybavenosti, škol, školek, MHD a sportovních možností. V pěší dostupnosti je blízké nákupní centrum Albert, restaurace, pošta, lékárna. Do 5 minut jízdy autem Fakultní nemocnice Brno, Kaufland a brněnské obchodní centrum Campus Square. Zastávka Gruzínská autobusu č. 61,č. 82 před domem, zastávka tramvaje č. 8 a č. 6 pěšky do 8 minut od domu. V centru Brna jste pak do 15 minut. Zavolejte, napište a objednejte si svůj čas prohlídky Vašeho nového domova, které se uskuteční v úterý 25.5.2021 od 13:00 - 18:00 hod. Těšíme se na Vás.

Vyjádření prodávajícího

Pan Štourač je naprostý profesionál znalý své profese. Naprosto detailně nás seznámil s postupem prodeje a přesně podle toho proběhla realizace.

Zjistěte tržní cenu své nemovitosti

odhad máte zdarma

    *povinné údaje

    Odesláním zprávy berete na vědomí zpracování osobních údajů

    WordPress Image Lightbox Plugin