Jedinečný byt 3,5+1 s lodžiemi

Maximální vstřícnost jak co se týče potřeb a požadavků prodávajícího, tak časová flexibilita. Služby v podstatě „na klíč“. Minimální starosti pro...

MUDr. Ondřej Havlíček
Hodnocení 10/10
starstarstarstarstarstarstarstarstarstar

Jak jsme pomáhali

Hledáte secesní, slunný, opravdu prostorný byt v centru Brna s lodžiemi a jedinečnou příležitostí modernizace, dle Vlastních představ? Je pro Vás a Vaši rodinu důležitá lokalita, kde chcete mít vše na dosah, zároveň být v kontaktu přírody s velkou možností sportovních aktivit? Revitalizovaný dům se zachováním dobových prvků a spojení s moderním výtahem, vlastní zahradou, vnitro parkem a s úžasnou občanskou vybaveností je pro Vás srdcovkou? Chcete spojit skvělé bydlení na úžasném místě a výbornou dostupností nebo skvěle investovat a byt pronajímat? Pak tento unikátní byt je přímo pro Vás. Nachází se v 5.NP - 5. patře cihlového domu s výtahem na ulici Kotlářská, hned naproti škole a Botanické zahradě. Dům prošel v letech 2009-2012 revitalizací. Nová euro okna, dveře, střecha, zbudován výtah do mezipatra, fasáda. Prostorný byt je v původním a udržovaném stavu. Vysoké stropy 3m, široké a masivní zárubně a dveře s reliéfy, masivní parkety v pokojích, prostorná dispozice, pokoj pro služebnou. Díky tomu se nabízí dispoziční změny - rozšíření kuchyně, či celková dispoziční změna. Ohřev vody zajišťuje zánovní elektrický bojler, topení plynovými Wawkami. Náklady na bydlení včetně FO jsou 2.481,- + elektřina a plyn, dle spotřeb majitele. Dispozice bytu 3,5+1 s dvěma lodžiemi a sklepem. Užitná plocha bytu: 115 m2 + lodžie: 5,5m2 a 4,2m2 ( 124,7m2) Vstupní hala 17,2m2, 1.pokoj 30,3m2, 2.pokoj 19,3m2, 3.pokoj 24m2, místnost pro pokojskou 5,09m2, samostatná kuchyně 11,3m2, koupelna 4,7m2, toaleta 1,4m2, komora 1,7m2 a dvě lodžie. K bytu náleží i prostorný sklep. Orientace bytu je jak na ulici Kotlářskou s výhledem na Botanickou zahradu a Hády, tak i do vnitro parku s hřištěm. Vaše děti tak můžete mít na očích i ve škole nebo v parku :-) Úžasná lokalita se s skvělou dostupností do centra, podíl na společné zahradě, vnitro blok s parkem, zastávky MHD Nerudova, Zahradníkova, Konečného náměstí do 5 min chůzí, Park Lužánky, ZŠ MŠ Kotlářská, Botanická zahrada, Lídl, Restaurace, kavárny, NC TESCO Královo Pole. Nejen to jsou perličky této lokality. Kontaktujte náš tým a splňte si sen o Vašem bydlení nebo skvělé investici a dohodněte si svůj čas prohlídky. Těšíme se na Vás.

Vyjádření prodávajícího

Maximální vstřícnost jak co se týče potřeb a požadavků prodávajícího, tak časová flexibilita. Služby v podstatě „na klíč“. Minimální starosti pro mne, jakožto klienta a prodávajícího. Mohu vřele doporučit.

Zjistěte tržní cenu své nemovitosti

odhad máte zdarma

    *povinné údaje

    Odesláním zprávy berete na vědomí zpracování osobních údajů

    WordPress Image Lightbox Plugin