Veletrh LPS CHINA ŠANGHAJ 6.12- 8.12.2019

http://www.lps-china.com

Důvodem naší cesty na veletrh bylo získat kontakty a propagovat RE/MAX ČR na čínský trh. Již nyní je část českého realitního trhu zkupována čínskými investory a vzhledem k tomu, že na čínský trh je jinak těžké se dostat a v Číně obecně nefungují služby sociální sítě na které jsme zvyklí my. Nefunguje tu You Tube, Facebook, Instagram, Google a další a proto je čínský trh našim nabídkám uzavřený a tento veletrh je takřka jediná možnost, jak představit čínskému trhu potenciál v ČR.

Veletrh luxusních nemovitostí LPS CHINA, se koná vždy 2x ročně.

V prosinci v Šanghaji a v červnu v Pekingu. Šanghajský veletrh bývá větší, co se týče počtu vystavovatelů i návštěvníků.

Na oba dva veletrhy se dostanete pouze jako vystavovatel nebo na pozvánku jako návštěvník.

Jako vystavovatel lze koupit stánek – základní cena za nejmenší stánek začíná za ty tři dny od 5000 USD a další náklady se stánkem spojených. (potisk stánku, internet, televize a poplatky)

Veletrh v Šanghaji navštívilo cca 14.000 bohatých firemních i soukromých investorů.

To nejcennější z veletrhu:

Kontakty na realitní makléře z celého světa s možností navázání spolupráce do budoucna, kontakty na zájemce o nemovitosti v ČR a kontakty na investory, či jejich zástupce.

RE/MAX na veletrhu:

Na veletrhu v Šanghaji byli z celosvětové sítě RE/MAX celkem 4 zástupci: Itálie, Portugalsko, Řecko a my za Českou Republiku.

První pocity na veletrhu:

Když jsme přišli na veletrh a viděli kolik vystavovatelů z celého světa je kolem nás, cítili jsme hrdost, neboť jsme tam byli my za RE/MAX ČR s polepy dominanty Prahy za zády na stánku. Stánek byl skvěle polepen a nachystán. Za výborné grafické návrhy na stánek vděčíme Centrále RE/MAX, jmenovitě Markovi Kontrišovi a vše bylo perfektně zpracováno.

Den na veletrhu:

Dny na stánku byly náročné, chodilo množství lidí a bylo dosti živo, ale atmosféra byla výborná a přátelská. Náš stánek byl skvěle umístěn u vstupu do VIP zóny s občerstvením. Naši sousedi a kolegové z vedlejších stánků, byli fajn, takže jsme se tam cítili velmi dobře a měli jsme hojnou návštěvnost jak od zájemců, tak i od realitních kolegů.

Nejpříjemnější setkání:

Jedním z nejkrásnějších setkání bylo, když náš stánek navštívili kolegové z Ameriky z RE/MAX United Reality z Miami a také kolega z RE/MAX z Šanghaje. Kolegové z Miami vnesli na náš stánek skvělou atmosféru a bylo s nimi velmi fajn. Nabídli nám spolupráci a dali nám mnoho cenných rad. S velkou radostí se s námi vyfotili a hned poslali fotky Janu Repovi J Bylo to velmi příjemné setkání.

Fantastickou atmosféru jsme zažili také na stánku RE/MAX New Deal z Řecka. Majitel kanceláře se s námi také podělil o množství informací a projevil zájem o návštěvu ČR a naši RE/MAX Convention, což rádi pomůžeme zprostředkovat.

Co jsme si přivezli:

Množství zkušeností, kontaktů a práce J, neboť ta začala právě příjezdem domů. Kontaktování všech zájemců a zasílání materiálů. Překlady propagačních materiálů do čínštiny a mnoho dalšího.

Závěrem:

Věříme, že kontakty a zkušenosti zúročíme a že naše mise na veletrhu v Šanghaji přinese do budoucna ovoce a již se těšíme na další ročník, protože stejně jako s marketingem je třeba vše konstantně opakovat.

WordPress Image Lightbox Plugin